Czas wolny zima

SZUKAJ & REZERWUJ

Dorosli:
Dzieci:
Saneczki

Urlop zimowy w Neustift w dolinie Stubai

Odkryj oniryczny zimowy krajobraz doliny Stubai. Dzięki unikalnej ośrodka narciarskiego na lodowcu, masz gwarancję wspaniałego wypoczynku na nartach nawet podczas zimy niskich śniegu.Tylko kilka metrów od Alpenhotel jest Stacja kolejki wyciągów Elfer - popularny ze względu na nartach, paralotniarstwo i obiektów (noc) kamieniarskich.Wyciągów Elfer oferty w zimie stok 8 km długości tobbogan bezpośredni aż Neustift.Lodowiec, Schlick 2000 i Serles wyciągów można dojechać autobusem dla narciarzy, którego przystanek znajduje się w odległości ok. 70 metrów od hotelu.Autobus kursuje codziennie w zimie od około co 10-15 minut od przystanków autobusowych w Neustift.

Mapa Panorama i Stubajskie kolejki

 

 

Co sprawia, że dla udanego urlopu zimowego?


Ośrodek narciarski powinien dobrze przygotowane, zróżnicowane stoki, a śnieg jest gwarantowany warunkiem.Dolina Stubai udaje się spełnić wszystkie te wymagania w sposób kompleksowy i kompetentny sposób w 4 obszarach narciarskich. A na górze gwarantowanego śniegu na lodowcu Stubai od października do czerwca, a także bezpłatnych karnetów dla dzieci do lat 10 (ID-karty wymagane!).

4 Stubajskie kolejki

Stubaier Gletscher Elferlifte Schlick2000 Serlesbahnen
Stubaier Gletscher panorama zimą

Stubaier Gletscher

Największy lodowcowy teren narciarski w Austrii znajduje się na końcu doliny Stubai, około 16 km lub 30 minut jazdy autobusem z hotelu. Mapa tras zjazdowych

 

W Stubaier Gletscher dalsze oferty:

  • Gwarancja śniegu od października do czerwca
  • 26 kolejek linowych i wyciągów - NOWOŚĆ: 8-osobowa kolejka krzesełkowa "Rotadl" z podgrzewanymi siedzeniami
  • 34 jest łatwy w trudnych zjazdów, z gwarancją śniegu naturalnego
  • BIG Family Ski-Camp dla dzieci
  • Najwyższa kaptur restauracji w Alpach "Schaufelspitz"

 

Tutaj również Departament Powder stacjonuje, freeride raj najwyższej jakości. Podobnie, Snowpark Stubai Zoo Moreboards z szeregiem wyzwań na scenie Freeskier- i snowboardzistów.


W BIG Family Ski Camp to przeszkolonych opiekunów wygląda po dzieci narciarskich. Lodowiec Stubai była również konsekwentnie głosowali 2009 do 2013 dla większości ośrodek narciarski dla rodzin z dziećmi w Alpach (przewodnika narciarskiego ADAC).


Początkujący i zaawansowany, aby zwrócić ich wahania na naturalnym śniegu i najlepszych śniegu. Absolutnym hitem dla naprawdę pasuje jest długości 10 km (!) Zejście z górskiej stacji Wildspitzbahn (3.210 m) do stacji kolejki (1.750 m).

 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: www.stubaier-gletscher.com

Instruktor narciarstwa odznaka metal

Porady i wskazówki od właściciela

Georg Pfurtscheller, właściciel hotelu czterogwiazdkowego Tirolerhof w dolinie Stubai, jest certyfikat państwowy narty, snowboard i narciarstwo biegowe instruktora, jak również wycieczka narciarska przewodnik. On zawsze ma końcówkę dostępne dla miłośników sportu!


Użyj opcji z naszej hotelowej wypożyczalni sprzętu narciarskiego lub wynająć tor bezpłatnie i sprawdzić swoje umiejętności w saneczkarstwie na 8 km tor saneczkowy na naturalnym wyciągu Eiffla. Zapraszamy do skorzystania z możliwości rezerwacji przepustki na nartach i ski kursy szkolne bezpośrednio w hotelu.

 

 

Zimowe wędrówki w Stubai

 

Czując się świeżym krok po kroku, śnieg ostatnich ośnieżone drzewa, wdychając zimne powietrze zimą, wraz z połyskującej tysiącami kryształków lodu - zima i śnieg wędrówki buty są szczególnie idylliczne w Stubaital. Na ponad 80 km przygotowanych szlaków turystycznych zimowych aktywnych wczasowiczów może pozwolić obu oczu i duszy wędrować i znaleźć spokój.


Nagrzewa się podczas odpoczynku w jednej z wielu urokliwych przystanków reszta Stubaital jest doskonałym koniec spokojnej wędrówki zimą, np. Alpengasthof Schallerhof w Schaller. Doświadczenie wędrówki przez scenerii zimowego snu w samemu dolina Stubai!